Proste ćwiczenie, które zresetuje twój mózg w 30 sekund

Share
Embed
 • Loading...
 • Published on:  Monday, April 15, 2019
 • Jeśli czujecie się ostatnio zmęczeni lub wyczerpani i nie wiecie dlaczego, być może jest to związane z hormonami. Być może nadszedł czas na reset mózgu! Możecie w domowym zaciszu sami zafundować sobie coś w rodzaju wstrząsu elektrycznego, używając do tego jedynie palców. Spróbujcie uciskać ten punkt i zobaczcie, czy poczujecie różnicę!  CZAS:

  Zafundujcie przysadce mózgowej reset (to łatwe!) 👍 0:36

  To świetne ćwiczenie poprawi wam humor 3:03

  Okej, ale jak to działa? 4:57

  Niech ta „fasolka” wam nie zwiedzie! 5:08

  Inne punkty ucisku w dłoniach 6:14  Muzyka: Epidemic Sound https://www.epidemicsound.com/

  STRESZCZENIE:

  - Wystawcie kciuk jednej ręki w górę, jak przy łapaniu stopa. Kciukiem i palcem wskazującym drugiej ręki ściśnijcie kilka razy jego czubek.

  - Teraz zacznijcie tak samo uciskać boki tego kciuka (przy paznokciu). Przytrzymajcie palcami przez 30 – 60 sekund i nie puszczajcie.

  - Zamiast sięgać po leki albo rekreacyjne narkotyki, możecie nakłonić mózg, żeby przekazał ciału uczucie euforii i szczęścia wykorzystując refleksologię!

  - Szybko pocierajcie paznokciami o siebie, żeby je pobudzić. Po kilku sekundach mocno przyciśnijcie je do siebie przez 20 sekund. Po chwili powinniście poczuć lekkie napięcie za oczami oraz odprężające uczucie euforii.

  - Hormony mówią ciału jak ma funkcjonować. Bez nich organizm nie wiedziałby, co ma robić! Hormony decydują o działaniu narządów i dyktują przebieg różnych procesów, takich jak wzrost włosów i wiele innych. Imponujące!

  - Jeśli tarczyca nie działa tak, jak powinna, będziecie czuć się zmęczeni, apatyczni i możecie przybrać na wadze.

  - Palce wskazujące, środkowe, serdeczne i najmniejsze obydwu dłoni są połączone z mózgiem, głową i zatokami. W dolnej połowie małego i serdecznego palca znajdują się punkty połączone z uszami. Dolna połowa palca wskazującego i środkowego łączy się z oczami.

  - Mimo że pobudzanie punktów ucisku na dłoniach jest dość łatwe, powinniście słuchać sygnałów płynących z ciała i nie wykonywać żadnych ćwiczeń, które wywołują dyskomfort lub ból.  ******
  Zasubskrybuj nasze kanały:

  5-minutowe Sztuczki
  https://bit.ly/2J4IN8l
  5-MINUTOWE SZTUCZKI dla DZIEWCZYN
  https://bit.ly/2txVU7w
  5-MINUTOWE SZTUCZKI dla DZIECI
  https://bit.ly/2F40z7V
  PRAWDZIWE HISTORIE
  https://bit.ly/2J3Cdis
 • Source: https://youtu.be/-DMmfYuqvyw
Loading...

Comment