U vesh nuse, Sindi tregon gjithcka ne 'Abc e pasdites'. Mesazhet per Locon, Melisen, Anen e Mevlanin

Share
Embed
 • Loading...
 • Published on:  Wednesday, June 9, 2021
 • Sindi Loci me Ermal Peçi ne 'Abc e pasdites'

  'Abc e pasdites' me Ermal Peçi dhe figurat me të dashura publike. Çdo ditë ora 16:00 live në ABC me tematika të ndryshme, debate, lojëra e të ftuar VIP.

  Per informacionet me te fundit klikoni:

  Web: http://abcnews.al/

  Facebook: /abcnews.al/

  Instagram: https://instagram.com/abcnewsal

  Subscribe kanalin tone ne: youtube:https://www.faceclips.net/user/abcalbanian

  #abcnews#abcnewsalbania#abcepasdites
 • Source: https://youtu.be/-IJbvnR2BEI
Loading...

Comment