Shaqir Cërvadiku "Këngë për Dajë OSMAN GECIN" ( Official 4k)

Share
Embed
 • Loading...
 • Published on:  Thursday, January 10, 2019
 • https://www.faceclips.net/channel/UCWd3W1ikY_jHjAumMeTeSyw
  Anëtarsohuni në kanalin tim zyrtar në youtube duke klikue mbi SUBSCRIBE (abonné,abonnieren).
  Teksti:Milaim Islami
  Muzika:Shaqir Cërvadiku
  Orkestrimi dhe inqizimi:Shpejtim Gashi- Shpetasound
  Video:B Production-Blerim Gjinovci
 • Source: https://youtu.be/0__oDEAKWJk
Loading...

Comment