ELVAS POWERI KOHVIK LÄHEB KINNI?!?!? POLITSEILE VASTUHA(KKK) PAHA????!??

Share
Embed
 • Loading...
 • Published on:  Tuesday, November 30, 2021
 • Tahad, et su nimi kerkiks ekraanile? Tahad et sind pannakse teistest kiiremini tähele? Tahad lasta head muusikat mida su vanaema sulle laulis kui väike olid? Donate!

  https://streamlabs.com/luik

  (Donations are non refundable)

  Kanalit sponsoreerib Romulus Studios!

  Tahad saata mulle staffi, mida streamis avada ja näidata või ettelugeda või sisse istuda kõigi ees?
  Pole probleem. Saad mulle saata paki Pärnu Kaubamajakasse, kas siis Omniva või smartpost! Telefoni number 56085699

  Steami sõbralisti on nüüd võimalik saada. 10 eur Donation koos sõnumiga et sõbralisti soovid! Piiratud arv kohti on saadaval. Sest piiratud arv sõbrakohti on steamis.

  äriplaanid ja sponsorid saavad pakkumisi teha siia! :

  18+ Stream ideaalis, noorematel vaatamine omal vastutusel. või kuulake klappidega et emad isad ei kuuleks mis siin toimub. Dont know dont care... 18+ on minupoolt välja öeldud!

  Minust!

  Olen 22 aastane, töötu debiilik, kes ei kõhkle hetkekski kui on vaja midagi debiilset teha. Olen 201 cm pikk, kaalun ca 110 kilo. Võib öelda et olen suht kõvamees Mirko niiet ära minuga paugu! Aga tegelikult ma pole Mirko, vaid Randar Luik on mu nimi. See pole saladus. Litsidele helistamist pole mõtet küsida, sest litsidele helistamiseks on meil Litsilaupäevad! Samuti pole mõtet küsida modeks, sest modeks saavad normaalsed inimesed ja sina kes sa vaatad mind kolmandat korda ja juba modeks küsid, sa pole ilmselgelt normaalne inimene. Kogu arvuti setup koos kõigega on maksma läinud kokku ca 1800-2300 euri (ma täpselt ei tea, sest kogemata saab varustust puruks ka pekstud)
  ISTOGA mängin küll aegajalt oleme head sõbrad, kuid pole vaja koguaeg seda küsida millal istoga mängin, miks temaga ei mängi, etc...
  cordi postkasti.


  Merchi, Striimi, seksipooside ideid saate kirjutada discordi, ettenähtud kanalitesse, või mulle privaatselt discordi

  Facebookis ma teile ei vasta isegi kui olen teie kutse vastu võtnud. Messenger on minu enda jaoks ja lähedastega suhtlemiseks. Tahad rääkida siis tee endale discord v snapchat. võib mind lisada Snapchati : musikiizu
  Või liituda minu discordiga: https://discord.gg/Ux9yE
 • Source: https://youtu.be/5OoylDfSi0I
Loading...

Comment