Tayna X Ledri - Aje (Official Video)

Share
Embed
 • Loading...
 • Published on:  Tuesday, December 18, 2018
 • ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
  https://music.onima.co/TaynaXLedri
  Tayna X Ledri - Aje
  Music & Produced: Cricket
  Lyrics: Tayna X Ledri
  Mix & Master: Lorenc Aliaj
  Video: Imagine Films
  Hair: Kaci
  Make Up: Sellma
  Executive Producer: Rinor Hykolli

  © 2018 Friends Entertainment. All Rights Reserved.
 • Source: https://youtu.be/P-s2teCUjAQ
Loading...

Comment

 • mako mafijas

  mako mafijas

   2 days ago

  👍👍👍

 • Dea Avdyli

  Dea Avdyli

   2 days ago

  Tayna❤😘❤

 • Pikepyetje

  Pikepyetje

   4 days ago +2

  2019?

 • Greta Murati

  Greta Murati

   7 days ago +1

  Tayna dhe Ledri bravo dy kengetaret e mi te preferuar jeni njesha

 • BeatSStrong

  BeatSStrong

   7 days ago +1

  2019

 • khairul Islam only boys

  khairul Islam only boys

   14 days ago

  Good 11:7🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴

 • s k

  s k

   14 days ago

  Tayna je yll 😘😘

 • Almir K

  Almir K

   14 days ago +1

  Une e du tayna ësht quen per mu ola a me don ledri zemer hajdi te Rruga Sabile Muhaxheri jane dy dyer te kalterta qaty e kam shpine une plizzzzzzz tayn dhe ledr ju dua shumm jam ardiola jahaj 💲💲💲💲💲💲💲💲💲💲💋♥️♥️♥️

 • Brenden O'Leary

  Brenden O'Leary

   14 days ago

  ALBANIAN PEOPLEEEEE.

 • Kuq e ZI

  Kuq e ZI

   21 days ago

  Tayn💣

 • Silvia Qirjo

  Silvia Qirjo

   21 days ago

  You are the quin

 • Erti Krasniqi

  Erti Krasniqi

   21 days ago

  😘

 • Hadis Kaka

  Hadis Kaka

   21 days ago

  Se kalon kush taynen

 • Xhesika Peto

  Xhesika Peto

   21 days ago +1

  Bukur

 • RGK77 -

  RGK77 -

   21 days ago +9

  Like nese e degjon 10 11 2019

 • Jona Jona

  Jona Jona

   21 days ago +1

  Tayna !!!!❤️

 • Erti Krasniqi

  Erti Krasniqi

   28 days ago +1

  Tputhi shum ma e burka tputhi buz

 • Erti Krasniqi

  Erti Krasniqi

   28 days ago

  Tanya 🥰❣️💐💜🖤💘💕😍💗🌹💋👄🌷🌸💓😘😚💞💘💕💗💖💓😍🥰😘😚💋👄

 • Erzana Fejzullahi

  Erzana Fejzullahi

   28 days ago

 • Arta.Veseli

  Arta.Veseli

   28 days ago

  Best couple🥰🤞🤞❤🌍🌍🥰🥰😇😇💛💛😇💛💛😇💛💛🌍💛🌍😇🌍😇🌍😇😥❤😥❤🥰🥰❤🥰❤🥰❤🥰❤🥰🥰❤🥰❤🥰