Tregim Popullor " Miqësia e mirë " - Short Film

Share
Embed
  • Loading...
  • Published on:  Thursday, January 28, 2021
  • Film Televiziv i mbështetur dhe financuar nga Radio Televizioni Shtetëror i Maqedonisë së Veriut - TVM2.
    I realizuar nga FrameIn Production.

    Facebook Page: /FrameInProduction
  • Source: https://youtu.be/bKiUzmfOa5Y
Loading...

Comment